יקיצה מאוחרת

borgarfjörður iceland

כפר הדייגים בורגרפיורדור, הפיורדים המזרחיים, איסלנד.

חזרתי ארצה מארבעה חודשים של טיול, חטפתי שוק, דיכאון קל, התאקלמות, סידור הדירה אחרי סאבלט מבולגן, חשבונות, התאקלמות, העלאת תמונות לפייסבוק והשווצה בתמונות. נראה לי כי כל שנותר עכשיו זה לחזור לכתוב בבלוג.

הטיול היה נהדר, ארוך, מלא, מראות נפלאים ומהפנטים. אך היה גם קשה לא פעם, הרבה תסכול, בעיקר בשל מזג האוויר ולא מעט זמנים חסרי מעש. אך בסופו של דבר, ואחרי ביקור שנע בין שבועיים לחודשיים בשלוש מדינות שונות,  המסקנה הצפויה היא שזו הייתה חוויה גדולה ומכוננת. לי, לזוגתי ולשנינו ביחד כזוג.

הכוונה שלי כרגע היא לפרסם לפחות 4-5 פוסטים על מעלליי בחודשים יולי-נובמבר. אני מרגיש שיש לי הרבה מה לשתף בקשר לטיול, דבר מעניינים ולא טריוויאליים בכלל שחווינו. מן הסתם אני מקווה להעלות את הפוסטים האלה בהקדם, אבל נא לא לצפות שכולם יפורסמו כבר בשבועות הקרובים.

קודם כל, אני מאמין שייקח לי לא מעט זמן לייצר  למעשה את הפוסטים האלה. הם צפויים להיות ארוכים למדי ופסק הזמן מכתיבה שהייתי בו מיולי הותיר אותי די חלוד.

דבר שני, עוד שניה בערך מתחילה עונת סיכומי השנה, פרוייקט שאם להיות כנה יש לי אובססיה די חזקה לגביו, מהצד הצורך של מאות סיכומי שנה, וגם היוצר של אחד כזה, זו שנה רביעית. עד כה סיכום השנה שלי התקיים רק בפייסבוק בעמוד האישי שלי (כשהסיכום של 2012 פורסם כאן באיחור), אך השנה לראשונה בחיי יש לי בלוג בזמן סיכומי השנה. אז הייתה לי דילמה בעניין שבסופה החלטתי שאני לא רוצה לוותר על המסורת שיצרתי בשנים שעברו כך למעשה אפרסם את הסיכום בשתי פלטפורמות שונות ובשני אופנים שונים: בפייסבוק על בסיס יומי, אלבום ביום עד למקום הראשון, ובבלוג ריכוז של כל הסטטוסים לכדי שני פוסטים, כפי שזה נראה עכשיו בראש שלי.

כך שכרגע אני רק מבקש קצת סבלנות ובלי שתשימו לב הבלוג יחזור לפעילות רגילה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.