האודי!

זה שנים שאני חולם בסתר לפתוח בלוג משל עצמי. ב- 5-6 השנים האחרונות הבלוגים הם אלו שגידלו אותי ופיתחו את הטעם המוזיקלי שלי ובלוגים מהווים את מקורות תוכן הקריאה הראשי שלי. חשבתי שהגיע הזמן שגם אני אתרום משהו כזה, אם מישהו מוכן לקבל את זה.

אני מאוד מודע לערך המניה ההולך ופוחת של המדיום שהוא הבלוג ועדיין עוד לא הגיע המחליף הנכון שלו, הרשתות החברתיות כרגע מושכת את רוב תשומת הלב, איך הן אינן מקום לתוכן אמיתי שיכול להישאר לזמן רב ולצוף שוב ושוב על ידי קוראים מזדמנים כמו בבלוגים. כך שכרגע למרות הפופולריות שאינה כמו פעם, יש עוד מקום בעולמנו לבלוגים ולתוכן יציב.

מה יהיה: הרבה מוזיקה, כי זה אני – מוזיקה ממלאת את עולמי, מחשבותיי ואוזניי באופן יומיומי, מוזיקה חדשה כישנה, הרבה פסיכדליה, פולק, אינדי רוק, פוסט רוק ועוד (ואת הקינקס, כנראה שיהיה פה הרבה מהקינקס), הופעות, פסטיבלים והרבה דברים אחרים שנכנסים להגדרה של עולם המוזיקה. אך אני מתכוון גם לגוון כמה שאני אוכל ואצליח באהבות אחרות שלי – סרטים, סדרות, קומיקס ואנסה להציף מפעם לפעם דיונים בנושאי טכנולוגיות תקשורת בפרט וטכנולוגיה בכלל.

מה לא יהיה: שוב, כיאה לטעם האישי שלי אני לא אעסוק בדברים שלא מעסיקים או מעניינים אותי – לא תראו פה ניתוח או אפילו איזכור של הליריקה במוזיקה עליה אני אכתוב; לא אכתוב הרבה, אם בכלל, על מוזיקה ישראלית (אין לי שום דעה שלילית, פשוט לא כל כך מעסיק אותי כיום).

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולעקוב אחרי: מייל, פייסבוק (עמוד הבלוג/עמוד אישי), רסס, לאסט.פמ.

וכדי שהפוסט הזה לא יהיה רשמי ויבש לגמרי, אני מביא כאן את אחד השירים היותר יפים בהם נתקלתי בשבוע האחרון:

5 תגובות בנושא “האודי!

  1. בהצלחה ארז, לא עוקב אחרי הרבה בלוגים אבל זה בטח יהיה אחד מהם, ומחכה כבר לקרוא אותך על הקינקס.

  2. אתה צודק, נמרוד. תפסתי את העניין של שם השיר רק אחרי שפירסמתי והתלבטתי עם עצמי האם ראוי או לא, להוריד או לא. אבל אני ממש אוהב את השיר, אז שיהיה.

    תודה על התמיכה! אבל אני עוד אצטרך עזרה בהמשך. התחוור לי היום כי העיצוב הנוכחי ממש לא מתאים לי, בעיקר בעניין התגובות שנראות ממש קטסטרופליות.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.